Green Blue Red
Reklaminis skydelis
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

UAB "Vaprojektai" UAB "Vaprojektai"

UAB "Vaprojektai" UAB "Vaprojektai"

UAB "Vaprojektai" UAB "Vaprojektai"
Facebook Image
Šiuolaikiškam būstui _________________________ UAB Windex _________________________ LANGVILA _________________________ RYTERNA _________________________ DOMUS LUMINA _________________________ Doleta
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

MAXimalus tobulumas

langai meistrų

 

langai MAXTHERM tai puikus ryšys dizaino ir naudojimo, kuris patenkins net reikliausių užsakovų poreikius. Profilio techniniai parametrai leidžia pasieki aukščiausias akustines ir šilumos sąvybes kurias kelia reikalavimai stątant pasyvius namus. Langai MAXTHERM tai gažus šiuolaikinis  dizainas kuris leidžia užsakovui įsigyti kažką išskirtinio.

alt

MAXimaliai sandarūs. Standartinės trys tarpinės užtikrina puikų sandaruma kaip ir  garso pralaidumui ir šilummos izoliacijai MAXimaliai platus. Staktos plotis 94mm ir varčios plotis 100mm, užtikrina šilumos izoliacija aukščiausiam lygį.
MAXimaliai tvirti. Profilio storis “A” klasės ir speciali armuotė garantuoja langams  tvirtuma. Plastiko atsparumas atmosferiniams veiksmams kartu su trėčia tarpinę garantuoja ilgalaikį naudojima. MAXimaliai šilti. Vienos, dviejų ar net trijų kamerų stiklo paketai  nuo 24mm iki 48mm pločio su koeficijentais U= 1,0 iki 0,3 W/m2K kartu su specijalia termine juostele leidžia pasiekti šilumos pralaidumo koeficijenta U=0,59W/m2K  
MAXimaliai pritaikyti. įvairovė formų, funkcijų ir splavų ledžia pritaikyti langus MAXTHERM individualiems reikalavimams ir net išrankiausiems klientams MAXimaliai saugus Galimybė panaudoti specijalius stiklo paketus, rankenas ir priešįsilaužiminius apkaustus veiksmingai trukdo įsilaužimams per langus.
MAXimaliai daugiakameriniai. Aštuonių kamerų stakta ir varčia garantuoja aukščiausius parametrus garso ir šilumos atžvilgiu. MAXimaliai grąžus dizainas ir išvaizda apsaugota autorinėmis teisėmis užtikrina,kad įsigijote itin grąžų ir unikalų produkta.

 

 

PASIVTHERM -Tobulumas kiekvienoje detalėje

Langai PASIVTHERM yra pažangumas klasikinej formoj. Septynių kamerų profilis su padidinta armavimo kamera garantuoja puikia šilumos izoliacija ir išlaiko aukštas statines savybes. Konfigūracijų įvairovė - 3 stiklų paketas su "šiltu remeliu" - koeficientas 0,5 W / m2K ir trėčia vidine tarpine , leidžia mums sukurti langus su parametrais , kurie atitinka aukščiausius standartus pasyvios statybos.

Langai PASIVTHERM tai garantija , kad jūsų namuose bus tylu ir šilta.

Profiliai- 7 kamerų profilis su 86 mm ( varčios ir staktos ) gylio.

Stiklai- stiklinimo paketai 2 stiklų su 26 mm pločio ir 1,1 m2 \ K ir 3 stiklų su 48 mm pločio UG = 0,5 W / m2K koeficiento galimybė . Mes siūlome platų paketų pasirinkimą, dekoratyvinių paketų,su įstiklintu tonuotu - antisol , refleksas, apsauginis stiklas ir garsą sugeriantį .

Tarpinės - standartiniai 3 keičiamos tarpinės - du pagrindiniai ir viena vidurinė kuri pagerina šilumos ir garso parametrus.

Armuotė - dideli , specialios formos sutvirtinimai pagaminti iš cinkuoto plieno , kurių storis 1,5 iki 2 mm užtikrina tinkamą statika net didelių matmenų langams.

Spalvos – turtinga spalvų paletė nuo klasikinės baltos , medžio imitacijos iki dažytų pagal RAL paletę .

Apkaustai - serija Muliti -Matic MACO kompanijos tai garantija daugeliui metų. Furnitūra 5- aukščiausios klasės atsparumo korozijai . Mikroventilacija integruota su žirklėmis leidžia padidinti vedinimo tarpą nuo 10-13 mm.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
banner
banner

DABAR OPTITHERM 80 langai už 70mm kaina

DABAR OPTITHERM 80 langai už 70mm kaina

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
banner

KOMMERLING 88 plius

    48mm stiklo paketas šilumos pralaidumas 0,6 du selektyviniai stiklai 88mm storio profiles suteikia langui 0,8 bendra šilumos pralaiduma Tai langai ieškantiems aukščiausios kokybės ir geriausių parametrų